Zadzwoń do nas

(+48) 32 2263132

Napisz do nas

biuro@elenerg.pl
Grupa kapitałowa Elmiko

Elenerg Sp. z o.o.

Firma Elenerg Sp. z o.o. działa na rynku samodzielnie od 2020 roku. Nasz zespół tworzy kadra, która zdobywała doświadczenie pracując w takich firmach, jak Elektrobudowa SA, realizując ogólnokrajowe inwestycje energetyczne. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wiedzę techniczną i wieloletnią praktykę zdobytą podczas realizacji projektów energetycznych i przemysłowych. Uzyskane umiejętności i doświadczenie pozwalają nam realizować wysoce wyspecjalizowane usługi w zakresie projektowania, prefabrykacji urządzeń, kompleksowej realizacji, pomiarów oraz uruchomień.

W pracy dążymy do rozwoju i budowania kompetencji, doskonalenia swoich umiejętności oraz podnoszenia jakości wykonywanych usług.

Jesteśmy otwarci na współpracę oraz nowe wyzwania. Zależy nam na podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia naszych Zleceniodawców.

Zarząd

Prezes Zarządu

Jacek Ślęczek

Wiceprezes Zarządu

Sławomir Wołek

Członek Zarządu

Ireneusz Goleśny

Prokurent

Grzegorz Radko
Grupa kapitałowa Elmiko

Grupa kapitałowa Elmiko

Elenerg jest członkiem Grupy Kapitałowej Elmiko. Grupa Elmiko została utworzona w 2015 roku z myślą o naszych Klientach.
Do jej powstania doprowadziło połączenie kilku różnych spółek z branży energetycznej, elektrycznej, automatyki oraz mechanicznej z komplementarną ofertą oraz bogatym doświadczeniem. Zależało nam na poszerzeniu oferty świadczonych wspólnie usług w oparciu o możliwe synergie pomiędzy jej członkami - spółkami Elmiko, ELENERG, ELFORM, ELECON oraz APP.
Wspólnie oferujemy Klientom szeroki wachlarz usług na rynku kompleksowego wykonania inwestycji w branży elektrycznej i automatyki
Polityka prywatności i jakości
Zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności

Polityka jakości została oparta na spełnieniu oczekiwań i wymagań naszych Zleceniodawców. Proponujemy szeroki zakres usług opartych na naszym doświadczeniu równocześnie zachowując wymagane standardy w dziedzinie BHP i ochrony środowiska.

W celu utrzymania wysokich standardów naszych usług angażujemy się w ciągły proces doskonalenia naszej wiedzy i umiejętności.
Właścicielem strony jest firma Elenerg Sp. z o.o. z siedzibą w 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Budowlanych 11, telefon: (+48) 32 226 31 32.
Strony internetowe Katowice